Bilgisayar Doktoru

Super MP3 Download hakkında bilgi

Super MP3 Download, bir MP3 indirme programıdır. Program 100 milyonun üzerinde MP3 dosyasını ve internette müzik listelerinde olan MP3′leri indirebiliyor. Bunu yapması da oldukça kolay. Öyle karışık ve ayrıntı içinde boğulmadan sade bir arayüzle kolay bir şekilde istediğiniz MP3′ü ya da milyonlarca MP3′ü indirebilirsiniz. Site site dolaşmakla uğraşmadan ya da “bir de şuraya, buraya, oraya bakayım.. belki bulabilirim..” demeden şarkıcı adı, şarkı adı ya da albüm adını yazıp, bulduğu MP3′leri indirmeye başlayabilirsiniz. Bunu yaparken de ayrı bir pencere ya da başka bir yere yönlendirme de yapmıyor. Program tek pencere üzerinde herşeyi gerçekleştirebiliyor. İndireceğiniz şarkıları ya da sadece dinleyeceğiniz şarkıları seçebiliyorsunuz.

Gelişmiş arama özelliği ile doğrudan sonuca da ulaşabilirsiniz. “Hot Songs” kısmına tıkladığınızda Amerika’da “Top 100″ içinde yer alan şarkıları dinleyip indirebilirsiniz. Arama sonucu aynı şarkı isminden birden fazla çıkartabiliyor ama bunların kalitesi de farklı olabiliyor. Belki de bulamadığınız konser kayıtlarına bile erişebilirsiniz.

“Categories” başlığı altında aramaları belli kategorilere (ya da All-tümü) göre yapabilirsiniz. Blues, pop, rap, hip-pop, soul, rock, alternatif, jazz, folk, elektronik, klasik, dünya müziği ya da diğerleri şeklinde.

İlgili Makaleler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close